człowiek musi sobie czasami polatać
Blog > Komentarze do wpisu

Hit tygodnia 2

Proszę bardzo , mamy poniedziałek i dalsze losy fotograficznych bubli. Myślałem, że będę musiał poczekać parę dni na nowy hit tygodnia, a tu niespodzianka.  Tym razem autorem fotki są policjanci!!!

Hurrra ! nasza policja też potrafi. Tylko co tak na prawdę zainteresowało foto-policjanta ? Na pewno nie miecz.

 

 

 

                                 

A o co chodzi w całej sprawie :

 Takie wyjaśnienie towarzyszy fotografii na stronie internetowej.

"Dzisiejszej nocy warszawska syrenka została pozbawiona miecza. Wszystko przez dwóch pijanych, którzy weszli na postument pomnika w celu zrobienia sobie na nim fotografii. Sesja zakończyła się tym, że jeden z nich, opierając się o szablę syrenki, ułamał go. "

poniedziałek, 16 marca 2009, jerzy.gumowski

Polecane wpisy

 • ostrzeżenie

  Ostatnio, pytany przez znajomych co się teraz ze mną dzieje, odpowiadam krótko ” nareszcie żyję na wyższym poziomie cywilizacji europejskiej” . Dl

 • http://parafotomania.pl/

  Po tygodniu jaki miną od koszmarnych przeżyć , zaczynam nowe blogowanie . Zapraszam tu http://parafotomania.pl/ Początki będą trudne ale obiecuję sporo interesu

 • Hit tygodnia 3

  Chcecie zobaczyć jak wygląda konar, który runą na boisko? Wygląda tak : cały materiał TU

Komentarze
2009/03/16 20:39:52
Wspaniała fotografia nie dla takich abnegatów i ignorantów jak p.p.Gumowski !
Piękna realnie fotograficzna fotografia. P. tego nie zrozumie !

Imiona nazwiska, stanowiska osób odpowiedzialnych za publikacje tego fotokryzysu.
-
2009/07/06 01:49:30
Kocham tego typu fotokretynki!!! Wysylac na Syberie fotografow, jak za Cara!!! Bezwzglednie na dozywocie i zabierac aparaty, komorki, mysle o telefonach, bo szarych i tak juz nie maja!
-
2012/10/01 01:39:30
Popieram kotek_z_ogonkiem . BRAWO, Nareszcie jest prawda na wierzchu.
Cyt: (...Nie dla takich abnegatów i ignorantów jak p.p.Gumowski !...)
Część 1-sza mojego komentarza, gdyż cały nie mieści się (2-ga część poniżej)
NIECH GUMA MILCZY i przestanie jątrzyć. Jest sfrustrowany po wyrzuceniu go z GW i Rzepy, gdyż był kiepskim amatorem foto i ciągle szczuł na ludzi. Aparat potrafi trzymać każdy, nawet dziecko, jednak posługiwać się nim profesjonalnie, to już jest sztuką, której guma niestety nie pojął. Swoją frustrację wyładowuje na byłych pracodawcach, którzy go utrzymywali, a gdy został wyrzucony na śmietnik historii, to wścieka się. Brak mu honoru i godności. Po prostu jest megalomanem zadufanym w sobie. Dla wyjaśnienia kim jest guma, wściekły na każdego, kto ma inne zdanie, opisuję poniżej:
Po lekturze różnych dziwnych opowieści gumy (J. Gumowskiego ) w internecie (blogi, życiorys) nasuwa się refleksja, że należy wreszcie zweryfikować wszelkie ubarwienia oraz wiarygodność tego pana AMATORA i dać odpór wszelkim kłamstwom: Gumowski - bojownik walki z komunizmem, obrońca Dębek, ratujący przyrodę przed "zadeptaniem", wykładowca "akademicki" itd. itp. Gumowski mieni się bojownikiem walki z komunizmem, a jego mamusia była całe swe dorosłe życie w PZPR - Gumowski sprytnie pomija ten niewygodny dla niego fakt (tym co nie wiedzą tłumaczę: zdelegalizowana w 1989 roku przestępcza organizacja, która tłumiła wolność obywateli i demokrację, niejednokrotnie stosując morderstwa polityczne). Bojownik Gumowski pewnie przez całe lata nie przebywał ze strachu we własnym domu :))) Cytując "Misia" : "ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" - a o niewygodnych faktach "zapomina". Jerzy Gumowski reklamuje się na wszystkich blogach się jako "Wykładowca" w Akademii Filmowej (czytaj Warszawska Szkoła Filmowa Policealna Szkoła Artystyczna ul. Gen. Zajączka na Żoliborzu w szkole "Elektronik"),a nie ma do tego tytułu, ponieważ nie posiada wykształcenia wyższego, podobnie jak nie ma tytułu do używania zwrotu "moi studenci". Polecam link opiniujący poziom tego pana: forum.gazeta.pl/forum/w,33,128577049,132715531,Re_Warszawska_Szkola_Filmowa_Odradzam_.html (.... Poziom zajęć oceniam w przeważającej więkoszości jako bardzo niski. Przykłady: Zajęcia z reportażu u Jerzego Gumowskiego polegały na oglądaniu slajdów pochodzących z podróży i działalności fotoreportera.....) .
-
2012/10/01 01:44:27
Część 2-ga: Zakłamanie tego pana "bojownika" sięga apogeum, kiedy sprytnie przemilcza wierność mamusi do PZPR, a na "Gazetę Wyborczą", która dała jemu zatrudnienie pluje i krytykuje - "gryzie rękę która go karmiła" (karmiła, bo już nie karmi -został wyrzucony). Udaje dziennikarza, a żadnych artykułów nigdzie nie publikuje, bo jest tylko szeregowym fotografem bez wyższego wykształcenia. Sprytnie sugeruje też, że kiedyś był studentem opisując swoją działalność w kółku fotograficznym przy klubie studenckim Remont w Warszawie (nawet bez matury można było należeć do sekcji fotograficznej). Megalomania i zakłamanie tak chorobliwe, że zgodnie ze sztuką medycyny o specjalności psychiatria, chory psychicznie, kiedy sam zaczyna wierzyć w swoje kłamstwa, to już jest paranoja !!! Opisane fakty z lekką łatwością są do zweryfikowania przez każdego! Tym, którzy nie mają ochoty głebiej zanurzać się w szambie wyprodukowanym na forum przez gumę (J.Gumowskiego), uprzejmie proszę o zadanie temu panu kilku merytorycznych pytań na temat jego biografii. Jest pewne, że udzieli kłamliwej odpowiedzi. Skoro guma jest tak bardzo zaangażowany w ekologię Dębek i wszystko jemu przeszkadza, to niech powie publicznie: gdzie i czy kiedykolwiek mieszkał w Dębkach (dom, pole namiotowe itp.), jaka jest wielkość jego ewentualnej działki, którą ewentualnie zajmuje, czy ma tam dom i od ilu lat? o są podstawowe pytania do gumy, na pewno pomocne do oceny wiarygodności gumy! Pisze od rzeczy skażony utratą pracy w GW w dziale foto (został wyrzucony!), zionie nienawiścią do porządnych ludzi z GW i do wszystkich, którzy nie wierzą jego bajkom i nie dadzą się zmanipulować przez gumę. Opluwa dział foto GW, który go żywił przez wiele lat!!! A tak na marginesie, to guma zachowuje się podobnie do jego opisu na blogu z 16 czerwca 2009 r. (parafotomania.pl/?p=264&cpage=1#comment-5165): ...... Kultura barbarzyńców polega między innymi na tym , że muszą zdobywać nowe tereny:)..... est to nienawiść gumy do ludzi, którzy nie dają się nabrać na bajeczki i wciąż musi zdobywać nowe tereny na osobach naiwnych i dających wiarę jego megalomańskim opowiastkom !!! Kacper ma rację pisząc na blogu (parafotomania.pl/?p=264&cpage=1#comment-5165): .... lubię przekomarzać się z Gumą, zawsze mnie ciekawi, w którą stronę będzie kręcić kota aby go w końcu odwrócić.... :) Jest to merytoryczne podsumowanie pokrętnego mentalu gumy. Ten bolszewik prawdy nigdy nie powie, a wręcz boi się jej. Otumania ludzi bajeczkami o sobie, są niektórzy, co to kupują. I jeszcze jedno: wywala z parafotomania.pl wpisy niewygodne dla gumy, mówiące wyłącznie oczywistą prawdę z dowodami. DLATEGO JEST NIEWIARYGODNY, A JEGO OPINIE TUTAJ SĄ NIEUPRAWNIONE.
Pozdrawiam
Zagłosuj na ten blog w konkursie Bloger 2008
wyborcza.pl
Jerzy Gumowski

Fotografuję od zawsze, w Gazecie Wyborczej jestem od początku, a na paralotni latam od 10 lat. Fotografia i latanie to moje dwie największe pasje.

top | © Agora SA | design by kate_mac
 • rospuda
 • tybetwatch